Hi! You need a flashplayer

Hi! You need a flashplayer

Dlaczego skorzystać z usług profesjonalnej firmy zakładającej ogrody?

Wiele osób chciałoby projektować własne ogrody. Przed rozpoczęciem tego zadania należy rozważyć kilka spraw. Należy przemyśleć, co chcielibyśmy mieć w ogrodzie i w jaki sposób chcielibyśmy go użytkować.

 

Dlaczego skorzystać z usług profesjonalnej firmy sprzątającej?

Korzystanie z usług naszej firmy sprzątającej zapewni Państwu wiele korzyści usprawniających funkcjonowanie Waszego Przedsiębiorstwa.

 

 

Polecamy:
Utrzymanie czystości:
Tereny zieleni:

Aktualności

Zapraszamy do śledzenia aktualności zamieszczanych na naszej stronie internetowej. Znajdą tu Państwo m.in. informacje na temat naszej działającej od kilku lat wypożyczalni sprzętu ogrodniczego, świadczonych przez nas usług z zakresu utrzymywania czystości oraz sprzedaży chemii profesjonalnej do obiektów gastronomicznych.
NOWOŚĆ! Wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego

Wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego – to świetny sposób na to, by samemu zadbać o swój ogród bez konieczności kupowania drogiego, specjalistycznego sprzętu.

Odnawianie powłok polimerowych bez konieczności całkowitego ich usuwania

Taski Ergodisc Omni to idealne urządzenie do czyszczenia i konserwacji podłóg na sucho w pomieszczeniach, które nie mogą być wyłączone z użycia np. hole szpitalne, szkolne, itp.

Czyszczenie dywanów i wykładzin dywanowych oraz mebli tapicerowanych metodą „suchej piany”

Szampon w postaci suchej piany pozwala na ponowne udostępnienie do użytku sprzątanych pomieszczeń w bardzo krótkim czasie. Produkt ten można także zaadoptować do tradycyjnego prania na mokro.

Nowość! Sprzedaż profesjonalnych, modułowych filtrów do stawów i oczek wodnych.

Filtry modułowe – przeznaczone do oczek wodnych od 10000L do 14000L. Wykonane z laminatu poliestrowego, zapewniają bardzo wytrzymałą konstrukcję.

Zaopatrywanie gastronomii w profesjonalne środki czystości

Utrzymanie czystości i bezpieczeństwa w kuchni to nasz wspólny cel. Najwyższe standardy czystości, higieny i bezpieczeństwa są niezbędne dla prowadzenia prawdziwie profesjonalnej kuchni.